Nowości produktowe Workplace systems 2013/2014 firmy Fujitsu z rodziną procesorów Intel® Core™ 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

banner_workplace

Rejestracja

Aby obejrzeć zapis webinarium wejdź na stronę z zapisem webinarium. Konieczne jest zalogowanie się. Jeżeli nie posiadasz konta możesz się zarejestrować po tym adresem.

Uczestnicy webinarium mogli wziąć udział w quizie i wygrać upominki dostarczone przez partnera – firmę Fujitsu.

mysz

-Regulamin-

Agenda


13:00 – 13:05 – Powitanie uczestników

13:05 – 14:00 – Nowości produktowe Workplace systems 2013/2014 firmy Fujitsu z rodziną procesorów Intel® Core™, Maciej Polak, Product Manager Workplace Systems

14:00 – 14:25 – Sesja pytań i odpowiedzi

Opis

Temat: Nowości produktowe Workplace systems 2013/2014 firmy Fujitsu z rodziną procesorów Intel® Core™

Dla kogo przeznaczone jest webinarium: specjaliści IT, menedżerowie IT, zaawansowani użytkownicy sprzętu PC w firmach

Podczas webinarium omówione zostaną najnowsze urządzenia – notebooki, ultrabooki, tablety, laptopy i desktopy oferowane w 2014 roku przez Firmę Fujitsu. Wśród omawianych nowości znajdą się między innymi:

U904_fujitsu_2Notebooki dotykowe przeznaczone dla użytkowników biznesowych, którzy oczekują wydajności, ergonomii i możliwości komunikacyjnych.
– FUJITSU LIFEBOOK U904 — najcieńszy notebook biznesowy Ultrabook w klasie notebooków o przekątnej 14 cali, o grubości zaledwie 15,5 mm i wadze 1,39 kg, z 14-calowym wyświetlaczem IGZO (3200×1800) oraz możliwością obsługi dotykowej, zawierający najlepsze zabezpieczenia, podświetlaną klawiaturę oraz opcjonalny replikator portów.
– FUJITSU LIFEBOOK S904 z 13,3-calowym (2560×1440) wyświetlaczem antyrefleksyjnym umożliwiającym korzystanie z urządzenia zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz; oferuje opcję obsługi dotykowej i długiego czasu pracy dzięki maks. 24-godzinnej pracy bez kabli (z użyciem pierwszego i drugiego akumulatora); zawiera również wnękę na moduły, która umożliwia podłączenie napędu optycznego, drugiego dysku twardego lub akumulatora.

Tablety biznesowe i specjalistyczne odporne na wodę, pył i wstrząsy przeznaczone dla pracowników mobilnych.

Q704_fujitsu
– FUJITSU STYLISTIC Q584 — ultracienki, 10,1-calowy tablet z ekranem o wysokiej rozdzielczości (2560×1600), opcjonalnym modułem NFC, stacją dokowania i dokowalną klawiaturą.
– FUJITSU STYLISTIC Q704 — 12,5-calowy (1920×1080) tablet wyposażony w procesory procesor Intel® Core™ i7 vPro czwartej generacji, tryb podwójnej wydajności zapewniający maks. 16 godzin pracy (16 godzin z pierwszym i drugim akumulatorem w klawiaturze), opcjonalny moduł NFC, stację dokowania oraz dwa dokowalne warianty klawiatury.

Fujitsu wprowadziła szereg opcji „Shell” realizowanych na indywidualne zamówienie dla obu nowych tabletów STYLISTIC:
Functional Shell — model ten ma uchwyty VESA dla dodatkowych akcesoriów, np. paska na rękę umożliwiającego łatwe i bezpieczne korzystanie z urządzenia w różnych sytuacjach;
SmartCard Shell — zapewnia dodatkowe zabezpieczenia dzięki gniazdu na kartę procesorową, nie oferuje jednak ochrony przed kurzem i wodą.

Wszystkie nowe modele są wyposażone w system operacyjny Microsoft Windows 8.1, opcję obsługi dotykowej oraz zabezpieczenia klasy korporacyjnej.

Prelegenci

Maciej_Polak
Maciej Polak, Product Manager, Workplace Systems, Fujitsu Technology Solutions
Jest absolwentem studiów dziennych Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukaszewicza w Katedrze Elektrotechniki i Informatyki, na kierunku informatyka, specjalność systemy informatyczne, oraz Wydziału Finansów i Bankowości w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Ukończył również studia podyplomowe na kierunku zarządzanie bezpieczeństwem informacji. Drogę zawodową zaczynał w firmie Prokom
Software SA/Asseco Poland, gdzie pracował do 2008 r., zajmując różne stanowiska, w tym IT Specialist, IT Consultant & Project Coordinator. Brał udział w realizacji wielu skomplikowanych projektów informatycznych, m.in. dla klientów z branż telekomunikacyjnej i bankowej oraz z sektora administracji publicznej. Następnie przez dwa lata pracował w firmie Hewlett-Packard Polska jako Presales Consultant w dziale Personal Systems Group. Od grudnia 2009 r. związany jest z Fujitsu Technology Solutions. Ceni otwartość, zaangażowanie, chęć rozwoju i nieustanne dążenie do osiągnięcia wspólnie wyznaczonych celów. Przy każdej okazji stara się motywować i zachęcać partnerów do zdobywania wiedzy w zakresie produktów, które sprzedają.

 

 

 

 

Partnerzy

logo Fujitsu_220

Intel_logo_core
logo onet technologie

 

 


Jedna wypowiedź na temat “Nowości produktowe Workplace systems 2013/2014 firmy Fujitsu z rodziną procesorów Intel® Core™

Komentowanie niedostępne.