Druga generacja macierzy All-Flash
na przykładzie modeli Fujitsu Eternus AF z procesorami Intel® Xeon® 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

 
 
 

Zapraszamy na Webinar pt. “Druga generacja macierzy All-Flash na przykładzie modeli Fujitsu Eternus AF z procesorami Intel® Xeon®”
 
W branży IT nikt już nie kwestionuje zasadności stosowania macierzy All-Flash w rozwiązaniach informatycznych dających następujące korzyści: ekstremalna wydajność w porównaniu do macierzy klasycznych i hybrydowych, niezawodność pozwalająca obsłużyć środowiska business-critical, niższe zużycie energii i mniej przestrzeni instalacyjnej w DC. Są to najczęściej wymieniane korzyści, ale nie należy zapominać o zapewnieniu kompatybilności i bezpiecznej integracji w różnorodnych środowiskach IT. Nowe modele macierzy All-Flash firmy Fujitsu Eternus AF250 i Eternus AF650 pokazują, że unikalne parametry wydajnościowe i użytkowe można uzyskać stosując nawet najbardziej standardowe (a zatem tańsze) technologie SSD/Flash, co jest dowodem na to, że innowacyjna technologia jest ważną wartością dla biznesu.
 
Zachęcamy do zadawania pytań podczas chatu podczas webinarium.

 

   
Prelegent: Wojciech Wróbel, PreSales Manager w firmie Fujitsu Technology Solutions
Pełni funkcję PreSales Managera w polskim oddziale Fujitsu w Warszawie. Z firmą Fujitsu jest związany zawodowo już od ponad 15 lat, posiada wieloletnie doświadczenie i praktyczną znajomość z obszaru rozwiązań serwerowych, macierzowych i technologii data protection, zarówno tych bazujących na własnych technologiach Fujitsu jak i tych wykorzystujących produkty globalnych partnerów Fujitsu. Wojciech Wróbel jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej (1993).
 

 
Serdecznie zapraszamy do rejestracji!