Jak skutecznie prowadzić biznes z Lenovo? 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

 

 


Agenda:

• Organizacja ukierunkowana na współpracę z szerokim kanałem partnerskim – Tomasz Włastowski
• Narzędzia, portale, wsparcie produktowe – Maciej Polak
• Q&A – najczęstsze pytania nowych Partnerów
• Fakty i mity

 

   
Prelegent: Tomasz Włastowski, SMB & Channel Sales Manager w firmie Lenovo Technology
W ABC Data kierował sprzedażą PC (1996–98), był menadżerem produktu w Sun-ie, od 2000 roku związany z HP Polska, w którym w latach 2000–2003 kierował komercyjną częścią kanału sprzedaży.
 
Na prawie 4 lata związał się z firmą Fujitsu Technologies, w której kierował organizacją partnerską. Po powrocie do HP w 2009 roku pracował na wielu stanowiskach, zarówno w dziale TSG, jak również PSG. Z początkiem stycznia dołączył do zespołu Lenovo Polska.
 
 

 
Prelegent: Maciej Polak, PC Business Development Manager w firmie Lenovo Technology

Swoją karierę zawodową zaczynał 2001r w firmie Prokom Software S.A., w której pracował do 2008. Brał udział przy realizacji wielu dużych projektów informatycznych m.in. dla PTK Orange, PZU S.A., PKOL, Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Poczty Polskiej, Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych i Telekomunikacji Polskiej. Następnie pracował w firmie Hewlett Packard Polska jako konsultant sprzedaży, a od końca 2010 roku związany był z firmą Fujitsu, gdzie pracował na stanowisku Product Business Development Managera odpowiedzialnego za produkty klasy Client Computing Devices, Servers & Storage. Obecnie pracuje w firmie Lenovo Technology na stanowisku PC Business Development Managera czynnie wspierając dział SMB w prowadzonych aktywnościach.
 
Serdecznie zapraszamy do rejestracji!