Ty pytasz, Lenovo odpowiada. Interaktywna sesja Q&A – część 2 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

 
 
 

Zapraszamy na Webinar pt. „Ty pytasz, Lenovo odpowiada. Interaktywna sesja Q&A” który pozwoli nam jeszcze lepiej poznać Państwa potrzeby i dopasować się do nich. Podczas Webinaru będą Państwo mieli możliwość zadawania pytań ze wszystkich obszarów biznesowych.
Dla autorów 5 najciekawszych pytań przygotowaliśmy nagrody.

Transmisja na żywo odbędzie się 9.02.2017 o godzinie 12:30, a na zadane przez Państwa pytania odpowiedzi udzielą:
Tomasz Włastowski – Wizja i strategia rozwoju kanału partnerskiego 2017, podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i plany na najbliższą przyszłość, CDF Update
Tomasz Szewczak – Produkty PC, strategia, nowości, promocje
Tomasz Stanek – Serwis urządzeń Think
Urszula Hajduczyk – Lenovo Bid Portal
 
Pytania będzie można zadawać na dwa sposoby: na czacie i przez telefon (numer będzie podany podczas trwania webinaru). Wszystko na żywo.

Sesję pytań i odpowiedzi moderował będzie Maciej Polak.

Zachęcamy do zadawania pytań. Wśród autorów najciekawszych pytań zostaną rozlosowane nagrody.

 

   
Prelegent: Tomasz Włastowski, Lenovo Channel Sales Manager
Z początkiem stycznia dołączył do zespołu Lenovo Polska na stanowisko Lenovo Channel Sales Manager.
W ABC Data kierował sprzedażą PC (1996 – 98), był również menedżerem produktu w Sun-ie. Od 2000 roku związany z HP Polska, w którym w latach 2000 – 2003 kierował komercyjną częścią kanału sprzedaży. Na prawie 4 lata związał się z firmą Fujitsu Technologies, w której kierował organizacją partnerską. Po powrocie do HP w 2009 roku pracował na wielu stanowiskach, zarówno w dziale TSG, jak również PSG.
 
Prelegent: Tomasz Szewczak, Product Manager SMB aw Lenovo
Jako Product Manager SMB odpowiedzialny za sprzedaż produktów dedykowanych do segmentu małych i średnich przedsiębiorstw oraz rozwój kanału partnerskiego i dystrybucyjnego. Tomasz Szewczak jest związany z branżą IT od 17 lat. Karierę rozpoczął w firmie Telewolt. Od 2000 roku pracował w TCH Components S.A., a następnie Tech Data Polska. W 2006 dołączył do Hewlett-Packard Polska, gdzie odpowiadał za rozwój kluczowych produktów oraz współpracę z kanałami sprzedażowymi. Ukończył studia z zakresu Zarządzania i Marketingu oraz podyplomowe studia Zarządzania Projektami, a także studia MBA (Szkoła Główna Handlowa).
 
 
Prelegent: Tomasz Stanek, Service Delivery Manager
Od czterech lat w Lenovo na stanowisku Service Delivery Managera.
Na co dzień jest odpowiedzialny za funkcjonowanie wszystkich działań związanych z serwisem wszystkich urządzeń Lenovo, w tym biznesowej linii ThinkPad.
Wcześniej pracował w firmie Capgemini.
 
 
Prelegent: Urszula Hajduczyk, Inside Sales Representative w dziale SMB Lenovo
Urszula Hajduczyk dołaczyła do zespołu SMB firmy Lenovo w czerwcu 2016 roku. Do jej głównych zadań należy rozwijanie współpracy z szerokim gronem partnerów autoryzowanych w ramach projektu LCSC. Z branżą IT związana jest od 10 lat. Wcześniej pracowała w firmie Action S.A. na stanowisku starszego handlowca.
 
Moderator: Maciej Polak, Lenovo PC Business Development Manager
Swoją karierę zawodową zaczynał w 2001 r. w firmie Prokom Software S.A., w której pracował do 2008 r. Brał udział przy realizacji wielu dużych projektów informatycznych m.in. dla PTK Orange, PZU S.A., PKOL, Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Poczty Polskiej, Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych i Telekomunikacji Polskiej. Następnie pracował w firmie Hewlett Packard Polska jako konsultant sprzedaży, a od końca 2010 roku związany był z firmą Fujitsu, gdzie pracował na stanowisku Product Business Development Managera odpowiedzialnego za produkty klasy Client Computing Devices, Servers & Storage. Obecnie pracuje w firmie Lenovo Technology na stanowisku PC Business Development Managera czynnie wspierając dział SMB w prowadzonych aktywnościach.

 
Serdecznie zapraszamy do rejestracji!