ZACHOWAJ DYSTANS! BEZPIECZNY DOSTĘP I OGRANICZONE ZAUFANIE 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

 
 
 
 

Podczas tego webinarium dowiesz się, w jaki sposób zastosowanie zasady ograniczonego zaufania, czyli wdrożenie ekosystemu zarządzania tożsamością, dostępem i uprawnieniami, pozwoli zbudować skuteczny i bezpieczny mechanizm zdalnego dostępu. Ponadto przedstawimy analizę przypadku wiodącego światowego producenta lotniczego, który wybrał WALLIX Bastion, aby zapewnić zdalny dostęp do swoich strategicznych aktywów. Będziesz także mieć możliwość obejrzenia na żywo, jak łatwo WALLIX realizuje wdrożenie bezpieczeństwa w dostępie do zasobów.

PRELEGENCI:

Tomasz Hałasz odpowiada za sprzedaż produktów WALLIX na obszarze Polski. Od ponad 20 lat związany z rynkiem rozwiązań bezpieczeństwa. Posiada bogate doświadczenie we współpracy z największymi integratorami, producentami oprogramowania i dystrybucją. Zajmuje się sprzedażą tych rozwiązań, w których widzi potencjał i w które wierzy.
thalasz@wallix.com
 
Artur Świacki pełni rolę inżyniera wsparcia sprzedaży WALLIX w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Wcześniej był związany z grupą Orange Polska, Integrated Solutions, Exatel oraz T-Mobile. Odpowiadał za wsparcie sprzedaży do kluczowych klientów, zarządzanie projektami i rozwój portfolio produktów.
aswiacki@wallix.com