Zapis webiarium Jak przygotować firmę do wdrożenia regulacji GDPR (RODO)?


Nazwa (e-mail) użytkownika:

Nie mam hasła / zapomniałem hasła


POLECAMY OGLĄDANIE WEBINARIUM NA ŻYWO POD PRZEGLĄDARKĄ FIREFOX LUB INTERNET EXPLORER KORZYSTAJĄCYCH Z PLUGINU SILVERLIGHT. OGLADANIE TRANSMISJI NA ŻYWO POD PRZEGLĄDARKĄ CHROME JEST MOŻLIWE, ALE JEJ JAKOŚĆ NIE BĘDZIE NAJWYŻSZA.

UWAGI DOTYCZĄCE PROCESU LOGOWANIA I REJESTRACJI
Korzystając z powyższego linku Zarejestruj się! rejestrujesz się do serwisu e-webinaria.pl, a nie na konkretne webinarium. Aby zarejestować się na konkretne webinarium wejdź na stronę główną serwisu e-webinaria i po wejściu w górne menu "Najbliższe webinaria" wybierz interesującą Cię pozycję.
Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub przy rejestracji nie podawałeś hasła - możesz je uzyskać korzystając z linku Nie mam hasła / zapomniałem hasła. Po kliknięciu w link zostaniesz poproszony o podanie e-mail. Po wpisaniu adresu przyjdzie na niego link do ustawienia hasła. Ustawione hasło będzie Twoim stałym hasłem do serwisu. Zawsze możesz je zmienić. Po zalogowaniu się do serwisu możesz także aktualizować dane w Twoim profilu.

UWAGI DOTYCZĄCE TECHNOLOGII TRANSMISJI WEBINARIUM NA ŻYWO
Możliwe jest oglądanie webinariów na żywo na sprzęcie klasy PC oraz na urządzeniach przenośnych (smartfony, tablety):
- komputerach z systemem Windows (zalecana instalacja Microsoft Silverlight, która zapewnia lepszy komfort oglądania webinariów online niż technologia Flash)
- komputerach z systemem Linux (zalecana instalacja Microsoft Silverlight, która zapewnia lepszy komfort oglądania webinariów online niż Flash)
- komputerach z systemem Mac OS
- urządzeniach przenośnych z systemem Mac OS
- urządzeniach przenośnych z systemem Windows
- urządzeniach przenośnych z systemem Android
Webinaria, które już się odbyły dostępne są w serwisie You Tube w trybie niepublicznym, tzn. że nie są one widoczne dla użytkowników YT, którzy nie otrzymali linku do tych filmów. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek problemy z odbiorem na żywo lub zabraknie czasu na obejrzenie go w całości - można skorzystać z zapisu wideo webinarium. Link do pełnego zapisu webinarium w trybie "na życzenie" zostanie przesłany w ciągu maksymalnie tygodnia od dnia webinarium wszystkim zarejestrowanym użytkownikom.
Życzymy dobrego odbioru.

W przypadku pytań lub wątpliwości skorzystaj z maila kontaktowego kontakt@e-webinaria.plAdministratorem Twoich danych osobowych jest Marek Rzewuski Best Online z siedzibą ul. Wiśniowa 6, 05-091 Ząbki

Twoje prawa
Podanie danych jest dobrowolne, a osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do danych, prawo sprostowania danych, prawo ograniczenia przetwarzania, prawo usunięcia danych, wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo złożenia skargi do organu nadzorczego ochrony danych osobowych. W zakresie, w jakim ww. dane są przetwarzane w celu realizacji usług rejestracji do Serwisu e-webinaria.pl (regulamin serwisu) lub są przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Ci także prawo do przenoszenia danych.

Cele przetwarzania i uzasadniony interes Administratora
Twoje dane osobowe podane w formularzu rejestracji do Serwisu e-webinaria.pl lub podczas ich edycji oraz zebrane informacje o Twojej aktywności w serwisie lub innych funkcjonalnościach (aplikacje, skrypty) (przeglądane strony, kliknięcia, sposób w jaki korzystasz z usług) mogą być przetwarzane w celu marketingowym własnym (w tym niezbędna analityka, zestawianie w profile) Administratora, wobec czego możesz wyrazić sprzeciw.Marketing naszych Partnerów
Twoje dane osobowe podane w formularzu rejestracji do Serwisu e-webinaria.pl lub podczas ich edycji oraz zebrane informacje o Twojej aktywności w serwisie lub innych funkcjonalnościach (aplikacje, skrypty) (przeglądane strony, kliknięcia, sposób w jaki korzystasz z serwisów, w tym niezbędna analityka, zestawianie w profile marketingowe) będą wykorzystywane do prezentowania Ci webinariów i usług naszych Partnerów.

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie serwisu