Zapis webinarium HPE i SUSE: Przyszłość pamięci masowej – poznaj cztery powody, dlaczego pamięć masowa open source powinna być częścią strategii IT w Twojej organizacji


Nazwa (e-mail) użytkownika:

Zarejestruj się! | Nie mam hasła / zapomniałem hasła

Jeżeli chcesz oglądać webinarium po prostu zaloguj się nie czytając poniższych uwag.
POLECAMY OGLĄDANIE WEBINARIUM NA ŻYWO POD PRZEGLĄDARKĄ FIREFOX LUB INTERNET EXPLORER KORZYSTAJĄCYCH Z PLUGINU SILVERLIGHT. OGLADANIE TRANSMISJI NA ŻYWO POD PRZEGLĄDARKĄ CHROME JEST MOŻLIWE, ALE JEJ JAKOŚĆ NIE BĘDZIE NAJWYŻSZA.

UWAGI DOTYCZĄCE PROCESU LOGOWANIA I REJESTRACJI
Korzystając z powyższego linku Zarejestruj się! rejestrujesz się do serwisu e-webinaria.pl, a nie na konkretne webinarium. Aby zarejestować się na konkretne webinarium wejdź na stronę główną serwisu e-webinaria i po wejściu w górne menu "Najbliższe webinaria" wybierz interesującą Cię pozycję.
Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła lub przy rejestracji nie podawałeś hasła - możesz je uzyskać korzystając z linku Nie mam hasła / zapomniałem hasła. Po kliknięciu w link zostaniesz poproszony o podanie e-mail. Po wpisaniu adresu przyjdzie na niego link do ustawienia hasła. Ustawione hasło będzie Twoim stałym hasłem do serwisu. Zawsze możesz je zmienić. Po zalogowaniu się do serwisu możesz także aktualizować dane w Twoim profilu.

UWAGI DOTYCZĄCE TECHNOLOGII TRANSMISJI WEBINARIUM NA ŻYWO
Możliwe jest oglądanie webinariów na żywo na sprzęcie klasy PC oraz na urządzeniach przenośnych (smartfony, tablety):
- komputerach z systemem Windows (zalecana instalacja Microsoft Silverlight, która zapewnia lepszy komfort oglądania webinariów online niż technologia Flash)
- komputerach z systemem Linux (zalecana instalacja Microsoft Silverlight, która zapewnia lepszy komfort oglądania webinariów online niż Flash)
- komputerach z systemem Mac OS
- urządzeniach przenośnych z systemem Mac OS
- urządzeniach przenośnych z systemem Windows
- urządzeniach przenośnych z systemem Android
Webinaria, które już się odbyły dostępne są w serwisie You Tube w trybie niepublicznym, tzn. że nie są one widoczne dla użytkowników YT, którzy nie otrzymali linku do tych filmów. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek problemy z odbiorem na żywo lub zabraknie czasu na obejrzenie go w całości - można skorzystać z zapisu wideo webinarium. Link do pełnego zapisu webinarium w trybie "na życzenie" zostanie przesłany w ciągu maksymalnie tygodnia od dnia webinarium wszystkim zarejestrowanym użytkownikom.
Życzymy dobrego odbioru.

W przypadku pytań lub wątpliwości skorzystaj z maila kontaktowego kontakt@e-webinaria.pl