Ochrona danych? Może być łatwa i skuteczna – najnowsze rozwiązania Fujitsu ETERNUS CS z procesorami Intel® Xeon® 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

ethernus cs

Rejestracja


Zapraszamy do obejrzenia fragmentu webinarium pt. “Ochrona danych? Może być łatwa i skuteczna – najnowsze rozwiązania Fujitsu ETERNUS CS z procesorami Intel® Xeon®”. Całość zapisu webinarium dostępna jest do obejrzenia na tej stronie. Aby je obejrzeć w całości należy się zalogować. Jeżeli nie posiadacie Państwo konta w serwisie można je założyć.


ETERNUS CS umożliwia konsolidację urządzeń pamięci masowej do ochrony danych, co upraszcza administrowanie systemami przedsiębiorstw, zmniejsza zużycie energii i obniża całkowite koszty pamięci masowej. Pozwala to także efektywnie wykorzystywać najbardziej ekonomiczne technologie.

Agenda

13:30 – 13:35 Powitanie uczestników
13:35 – 14:05 Rozwiązania Intel® Xeon® w kontekście systemów storage, Jacek Hadryś – Intel
14:05 – 14:35 Najnowsze rozwiązania Fujitsu ETERNUS CS z procesorami Intel® Xeon®, Arkadiusz Pokora – Fujitsu
14:35 – 14:45 Sesja pytań i odpowiedzi

Opis

Temat:  Najnowsze rozwiązania Fujitsu ETERNUS CS z procesorami Intel® Xeon®
 
 

 
 
Urządzenia ETERNUS CS oferują wyjątkowo skuteczną ochronę danych w dynamicznych infrastrukturach. ETERNUS CS przyspiesza proces tworzenia kopii zapasowych i zapewnia wymagany czas odtwarzania we wszystkich środowiskach informatycznych o strategicznym znaczeniu dla przedsiębiorstw.
Przez zsynchronizowanie taśm, dysków i zaawansowanej technologii deduplikacji z odpowiednią strategią zarządzania cyklem życia informacji (Information Lifecycle Management – ILM) można elastycznie dostosowywać ochronę informacji w przedsiębiorstwach do różnych umów SLA.
ETERNUS CS umożliwia konsolidację urządzeń pamięci masowej do ochrony danych, co upraszcza administrowanie systemami przedsiębiorstw, zmniejsza zużycie energii i obniża całkowite koszty pamięci masowej. Pozwala to także efektywnie wykorzystywać najbardziej ekonomiczne technologie.

Prelegenci


Jacek_Hadrys
Jacek Hadryś, Business Development Specialist, Intel
Absolwent Wydziału Informatyki Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Swoją karierę zawodowa w branży IT rozpoczął w 1996 roku w JTT Computer. Z Intelem związany od 2004 roku. Początkowo odpowiedzialny za współpracę Intela z polskimi producentami oprogramowania, później za koordynację działań firmy z wybranymi przedstawicielstwami światowych producentów komputerów i serwerów w Polsce. Obecnie odpowiedzialny w Intelu za wspieranie projektów związanych z kanałem resellerskim i rynkiem małych i średnich przedsiębiorstw.
 
 
Arkadiusz Pokora, Fujitsu
Arkadiusz Pokora – specjalista z wieloletnim doświadczeniem pozyskanym w międzynarodowym środowisku biznesowym. Posiada różnorodną wiedzę z zakresu pamięci masowych oraz rozwiązań serwerowych.

 

Partnerzy

logo Fujitsu_220

 
 

 
 

 

intel_172

 
 

  

  

 
logo onet technologie