Gazeta.pl – kobieca przestrzeń w internecie 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

 
 
 

Prelegenci

Agnieszka Matracka - Dziennikarka serwisu Kobieta.Gazeta.pl
Swoją przygodę w mediach zaczęła już na studiach dziennikarskich, gdzie zaproponowano jej staż w jednej z redakcji modowych. Nie spodziewała się, że ten krótki etap zmieni jej życie, a tymczasem pracuje w branży już od 9 lat. Z Gazeta.pl jest związana od prawie pięciu lat. Swoją karierę zaczynała w portalu Myfitness.pl, gdzie stworzyła program "Przerwa na kawę", który emitowany był na stronie głównej Gazeta.pl, następnie dołączyła do redakcji serwisu Plotek.pl, a obecnie jest dziennikarką serwisu kobieta.gazeta.pl.
Marta Majchrzak – Założycielka Herstories, psycholożka, badaczka społeczna
Współtworzyła pierwsze badanie na temat siostrzeństwa w Polsce, a także głośne raporty na temat polskich dziewczynek, kobiet i Generacji Z. Jest częścią zespołu akcji „Kobiety wiedzą co robią” i merytoryczną dyrektorką Sisters of Europe Polska. Stypendystka programu Tarbut Fellowship inspirowanego przez Wexner Heritage.
Magda Karpińska - kierownik ds. marketingu i strategii marki Gazeta.pl
W jej życiu zawodowym przenikają się światy badań marketingowych, reklamy i mediów. Pracowała w IQS&Quant Group, Image Art i w Gazecie Wyborczej. W Gazeta.pl od 5 lat, obecnie odpowiada za projekty badawcze wewnętrzne i zewnętrzne, m.in. dialog z użytkownikami. Lubi patrzeć na trendy, bawić się danymi, rozumieć badanego. Prywatnie współpracuje z Fundacją Zmiana, współprowadzi Karmnik.
Agata Rzeszuto - Senior PR Specialist Philips Polska
Z Philips Polska związana już od czasów studiów. Obecnie odpowiada za komunikację dla 4 konsumenckich kategorii produktowych: pielęgnacja damska, pielęgnacja męska, higiena jamy ustnej i opieka nad matką i dzieckiem (Philips Avent). Prywatnie młoda mama.
Dorota Bednarczyk - Gazeta.pl
W Gazeta.pl odpowiedzialna za obszar biznesowy m. in. branży ZDROWIE. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu produktu mediowego oraz sprzedaży projektów digitalowych. Prywatnie pasjonatka nurkowania i posiadaczka Rafy, nie koralowej lecz suczki Border Collie.