Alternatywne sposoby dostarczania usług IT 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Rejestracja


Aby zobaczyć treść należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu. Jeżeli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem przejdź na STRONĘ REJESTRACJI.
Zapis webinarium

Informacja archiwalna:
Podczas webinarium na czacie zostaną zadane pytania związane z tematem. Uczestnicy webinarium mogą wziąć udział w quizie i wygrać upominki dostarczone przez partnera – firmę IBM. pendrive ibm-Regulamin-
Zainteresowanym wyślemy certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.
[/tab]

12:00 – 12:15 Alternatywne możliwości i korzyści jakie za nimi stoją – wstęp
12:15 – 12:25 Koszty? To nie problem!
Walka z najbardziej powszechnym stereotypem trwa. Podczas sesji pokażemy kilka przykładów dowodzących że IBM Power nie musi być droższy a niejednokrotnie obniża koszty związane z IT.
12:25 – 12:35 Oszczędności ciąg dalszy.
Rozwinięcie tematu ekonomiczności rozwiązania o wartość czasu i wydajności działania.
12:35 – 12:45 Pewność inwestycji
Bezpieczeństwo to nie tylko sprawdzone, stabilne rozwiązania ale też plan rozwoju produktu po stronie producenta zapewniający odpowiedz na wyzwania
przyszłości.
12:45 – 13:00 Sesja pytań i odpowiedzi

Opis

Temat: Alternatywne sposoby dostarczania usług IT

Dla kogo przeznaczone jest webinarium: administratorzy, specjaliści IT, menedżerowie IT

Podczas webinarium przyjrzymy się zastosowaniom rozwiązań wykorzystujących procesory POWER jako alternatywy dla architektury x-86. Przykłady zaprezentuje Łukasz Stolarczyk z IBM.
Systemy oparte o procesory POWER™ oferują niezrównaną wydajność przetwarzania transakcyjnego i wsadowego w środowiskach UNIX®, IBM i oraz Linux®. Ponadto są to rozwiązania stabilne i bezpieczne – zarówno pod kątem przetwarzania jak i bezpieczeństwa inwestycji. Korzystając z lat doświadczeń IBM kontynuuje swoją pracę nieustannie rozwijając najnowsze technologie i odpowiadając na potrzeby rynku poprzez np. udostępnianie dodatkowych funkcji w ramach rozwiązań Power dla użytkowników popularnego systemu operacyjnego Linux.

Rozwiązania oparte o procesory POWER wykorzystywane są w wielu przedsiębiorstwach w Polsce i na świecie w kluczowych aplikacjach. Łączone bywają z systemami opartymi na architekturze x-86, które odpowiadają za funkcje pomocnicze. Wśród branż wiodących w wykorzystaniu na pewno należy podać branżę finansową, nie mniej jednak liczne zastosowania znajdziemy też i w innych dziedzinach.

Prelegenci

Łukasz StolarczykŁukasz Stolarczyk pełni w IBM funkcję Power System Sales Specialist. Z branżą IT związany jest od siedmiu lat. Absolwent Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

800px-ibm_logosvg

 

 

 

ATS_Logo_gif_big

 

 

 

ArrowWormBlack

 

 

 

 

TD_Azlan-CMYK

 

 

 

logo onet technologie

 

 


2 thoughts on “Alternatywne sposoby dostarczania usług IT

Komentowanie niedostępne.