Kierunki rozwoju technologii Intela i jej wpływ na nasz świat 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

baner

Agenda

15:30 – 15:35 Powitanie i przedstawienie gościa
15:35 – 16:15 Rozmowa Pawła Gepnera z firmy Intel z redaktorem ITwiz Adamem Jadczakiem z udziałem chatu
ok.16:15 – 16:30 Konkurs z udziałem chatu. Do wygrania tablet Dell Venue 8

Opis

Temat:  Kierunki rozwoju technologii Intela i jej wpływ na nasz świat
 
 
W laboratoriach Intela nieustannie prowadzone są prace nad nowymi technologiami, coraz szybszymi i bardziej wydajnymi procesorami. Wszystko po to, aby umożliwić realizację otaczającej nas rewolucji.
Coraz więcej urządzeń – a wkrótce i przedmiotów – podłączanych jest/będzie do sieci. Tymczasem na każde 10 urządzeń końcowych podłączonych do internetu potrzebny jest jeden serwer w centrum danych, aby nimi zarządzać, obsługiwać je, udostępniać usługi w chmurze. Rozwiązania te stosowane są także przy budowie największych superkomputerów na świecie. Intel to jednak nie tylko procesory, ale także dyski SSD, czy rozwiązania związane z bezpieczeństwem.
Nad jakimi technologiami pracuje się dziś w laboratoriach Intela i w jaki sposób mogą zmienić nasze życie? W jaki sposób wspierają one badania naukowe? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas webinarium organizowanego przez magazyn ITwiz i firmę Intel.
Uczestnicy webinarium będą także mieli możliwość sami przetestować niektóre technologie. Dla osób, które w najciekawszy sposób odpowiedzą na pytanie, które zadamy na koniec webinarium, przewidziana jest atrakcyjna nagroda (tablet Dell Venue 8).

Prelegenci

Pawel_GepnerPaweł Gepner, Intel
HPC Platform Architect z EMEA Technical Group w Intel Corporation, od 1996 roku Platform Architecture Specialist w obszarze HPC, brał udział przy budowie wielu superkomputerów opartych na technologiach x86 Intela
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adam JadczakAdam Jadczak, ITwiz
Redaktor naczelny ITwiz, dziennikarz specjalizujący się w tematyce związanej z IT od 20 lat.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerzy


 
 
 
 
itwiz
 

  

  

 
logo onet technologie

 

 

Dodaj komentarz