Lenovo Modern Workplace 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

 
 

 
 
 

 

Lenovo w 2019 roku mocno rozwija półkę produktów biznesowych dedykowanych dla rynku komercyjnego. W portfolio na rok 2019/2020 dostępnych będzie ponad 10 nowych modeli notebooków w seriach T, P, X, X1, z których wiele zostało przeprojektowanych pod kątem maksymalnej redukcji wagi utrzymując legendarną wytrzymałość i niezawodność, której zaufało już ponad 100 milionów użytkowników. Dodatkowo firma Lenovo wprowadziła na rynek subbrand o nazwie THINKBOOK wyznaczając nowe trendy w kategorii oferty dla małych i średnich przedsiębiorstw. W dziedzinie rozwiązań stacjonarnych nadchodzi era, gdzie komputery biurkowe swoimi gabarytami jak i waga są w stanie rywalizować z notebookami, idealnie wpisując się w wizje MODERN Workplace promowaną przez Lenovo.
Chcesz być na bieżąco z obowiązującymi trendami w kategorii systemów dostępowych?
Zarejestruj się na Webinarium, gdzie zaprezentujemy nowe produkty ze szczególnym uwzględnieniem innowacji technologicznych i nowinek będących w gestii zainteresowania Działów IT firm i przedsiębiorstw, dla których nie bez znaczenia pozostają takie cechy jak wydajność, bezpieczeństwo, niezawodność i innowacyjność.

 

Prowadzący: Maciej Polak - 4P Senior Product Engineer and Evangelist
W firmie Lenovo pracuje od 2015 roku. Odpowiada za wsparcie techniczne działu sprzedaży oraz ewangelizację klientów końcowych i partnerów handlowych firmy z zakresu produktów biznesowych oraz nowych technologii stosowanych przez firmę Lenovo.
Z branżą IT związany jest od 2001 r. Pracował w Prokom Software S.A., Asseco, a później w Hewlett Packard Polska i Fujitsu Technology Solutions gdzie realizował szereg zaawansowanych projektów informatycznych dla największych firm i instytucji, m.in. dla Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Poczty Polskiej, Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych i Telekomunikacji Polskiej oraz jako Product Manager odpowiedzialny był za pełne portfolio infrastrukturalne.
Jest fanem sportów ekstremalnych i adrenaliny, w wolnym czasie zdobywa górskie szczyty, nurkuje a jego pasją są motocykle.

 
Serdecznie zapraszamy do rejestracji!