Lenovo Modern Workplace 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

 
 

 
 
 

 

Jak skutecznie trafić w oczekiwania klienta dzięki najnowszym technologiom oferowanym przez Lenovo?
Zarejestruj się na webinarium i zobacz, co Lenovo może zaoferować Twojemu klientowi, aby dostarczyć mu niezbędny sprzęt do pracy / niezbędne rozwiązania do pracy. Poznaj najnowsze technologie oferowane przez Lenovo, dzięki którym stanowisko pracy stanie sie ergonomiczne, bezpieczne i wydajne. Zaoferuj klientowi pełne rozwiązanie i wygeneruj na tym dodatkową marżę!

 

Prowadzący: Łukasz Rutkowski - DT / WKST / Vis 4P Manager
Pracuje w branży IT od 14 lat z czego w Lenovo od 8 lat. Obecnie na stanowisku Lenovo DT / WKST / Vis 4P Manager odpowiada za rozwój sprzedaży mobilnych i stacjonarnych stacji roboczych, desktopów, AiO oraz monitorów. W swojej karierze współpracował min. z Microsoft, HP, TP, Acer, Fujitsu, Siemens realizując projekty sprzedażowe, produktowe i marketingowe. Ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych.
Prowadzący: Maciej Polak - 4P Senior Product Engineer and Evangelist
W firmie Lenovo pracuje od 2015 roku. Odpowiada za wsparcie techniczne działu sprzedaży oraz ewangelizację klientów końcowych i partnerów handlowych firmy z zakresu produktów biznesowych oraz nowych technologii stosowanych przez firmę Lenovo.
Z branżą IT związany jest od 2001 r. Pracował w Prokom Software S.A., Asseco, a później w Hewlett Packard Polska i Fujitsu Technology Solutions gdzie realizował szereg zaawansowanych projektów informatycznych dla największych firm i instytucji, m.in. dla Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Poczty Polskiej, Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych i Telekomunikacji Polskiej oraz jako Product Manager odpowiedzialny był za pełne portfolio infrastrukturalne.
Jest fanem sportów ekstremalnych i adrenaliny, w wolnym czasie zdobywa górskie szczyty, nurkuje a jego pasją są motocykle.

 
Serdecznie zapraszamy do rejestracji!