L, E, V – propozycja Lenovo w zakresie produktów biznesowych dedykowanych dla małych i średnich przedsiębiorstw 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

 
 

 
 
 

 

Lenovo w 2018 roku mocno rozwija półkę produktów biznesowych dedykowanych dla małych i średnich przedsiębiorstw. W portfolio na rok 2018/2019 dostępnych będzie aż 8 nowych modeli w seriach L,E,V z których wiele zostało przeprojektowanych pod kątem utrzymania legendarnej wytrzymałości oraz maksymalnej redukcji wagi. Zapraszamy Państwa na webinar, na którym zaprezentujemy nowe produkty ze szczególnym uwzględnieniem innowacji technologicznych i nowinek technicznych zastosowanych w naszych nowych produktach.

 

   
Prowadzący: Maciej Polak, Lenovo PC Business Development Manager
W firmie Lenovo pracuje od 2015 roku, obecnie na stanowisku 4P Sr. Product Engineer & Evangelist. Odpowiada za wsparcie techniczne działu sprzedaży oraz ewangelizację klientów końcowych i partnerów handlowych firmy z zakresu produktów biznesowych oraz nowych technologii stosowanych przez firmę Lenovo.
Z branżą IT związany jest od 2001 r. Pracował w Prokom Software S.A. , Asseco, a później w Hewlett Packard Polska i Fujitsu Technology Solutions, gdzie realizował szereg zaawansowanych projektów informatycznych dla największych firm i instytucji, m.in. dla Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Poczty Polskiej, Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych i Telekomunikacji Polskiej oraz jako Product Manager odpowiedzialny był za pełne portfolio infrastrukturalne.
Jest fanem sportów ekstremalnych i adrenaliny, w wolnym czasie zdobywa górskie szczyty, nurkuje a jego pasją są motocykle.

 
Serdecznie zapraszamy do rejestracji!