Wykorzystaj moc narzędzi Lenovo Partner do szybkiego i skutecznego ofertowania 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

 
 

 
 
 

 

Uczestnicząc w webinarze zdobędziesz pełną wiedzę jak wykorzystać najważniejsze narzędzia, by skutecznie ofertować i zarabiać więcej z Lenovo. Zobaczysz na żywo jak sprawnie uzyskać wsparcie do projektów biznesowych.
Poznasz szereg praktycznych wskazówek dotyczących miedzy innymi: Lenovo Bid Portalu, Flex Configu oraz I DO Lenovo

LIVE CHAT – zadajesz pytania, a my odpowiadamy na żywo.

 

   
Prowadzący: Maciej Polak, Lenovo PC Business Development Manager
W firmie Lenovo pracuje od 2015 roku, obecnie na stanowisku 4P Sr. Product Engineer & Evangelist. Odpowiada za wsparcie techniczne działu sprzedaży oraz ewangelizację klientów końcowych i partnerów handlowych firmy z zakresu produktów biznesowych oraz nowych technologii stosowanych przez firmę Lenovo.
Z branżą IT związany jest od 2001 r. Pracował w Prokom Software S.A. , Asseco, a później w Hewlett Packard Polska i Fujitsu Technology Solutions, gdzie realizował szereg zaawansowanych projektów informatycznych dla największych firm i instytucji, m.in. dla Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Poczty Polskiej, Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych i Telekomunikacji Polskiej oraz jako Product Manager odpowiedzialny był za pełne portfolio infrastrukturalne.
Jest fanem sportów ekstremalnych i adrenaliny, w wolnym czasie zdobywa górskie szczyty, nurkuje a jego pasją są motocykle.
 
Prowadząca: Urszula Hajduczyk, Inside Sales Representative, Lenovo
Urszula Hajduczyk dołączyła do zespołu SMB firmy Lenovo w czerwcu 2016 roku. Do jej głównych zadań należy rozwijanie współpracy z partnerami posiadającymi status silver oraz szerokim gronem partnerów autoryzowanych w ramach projektu LCSC. Zarządza również dwoma kluczowymi portalami Lenovo Partner oraz I DO Lenovo. Z branżą IT związana jest od 11 lat. Wcześniej pracowała w firmie Action S.A. na stanowisku starszego handlowca.

Najlepszym lekiem na stres jest dla niej teatr i joga. Wciąga ją wszystko co nowe: nowe style taneczne, nowe miejsca do odkrycia w czasie podróży. Jej pasją są koty.

 
Serdecznie zapraszamy do rejestracji!