Think X1 – Innowacje Lenovo stworzone dla biznesu 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów webinarium, którego partnerem była firma Lenovo pt. “Think X1 – Innowacje Lenovo stworzone dla biznesu”. Pełny zapis webinarium dostępny jest na tej stronie. Aby je obejrzeć w całości należy się zalogować. Jeżeli nie posiadacie Państwo konta w serwisie można je założyć.

 


           Agenda


 

11:30 ‑ 11:35 Powitanie i przedstawienie gościa
11:35 ‑ 11:40 Lenovo w Polsce i na świecie
11:40 ‑ 12:10 Innowacje Technologiczne Lenovo
12:10 ‑ 12:30 Prezentacja rozwiązań ThinkPad X1 Tablet, ThinkPad X1 Carbon, ThinkPad X1 Yoga i ThinkCentre X1
12:30 ‑ 12:40 Konkurs z nagrodami od Lenovo: WIRELESS ROUTER, BLUETOOTH SPEAKER, HARD DRIVE i POWER BANK
12:40 ‑ 12:50 Sesja pytań i odpowiedzi
   
Podczas webinarium zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania dla Klientów Biznesowych, które przygotowała firma Lenovo na rok 2016/2017. Naszym głównym celem jest sprostanie wymaganiom klientów biznesowych i dynamicznie zmieniającego się środowiska pracy. Nikogo nie dziwi już fakt że ultramobilność jest wszechobecna. Przedstawimy najnowsze trendy w liniach produktowych klasy PC oraz zaprezentujemy na żywo urządzenia z nowej rodziny Think X1, które stanową przysłowiowy “okręt flagowy” Lenovo na lata 2016/2017 i są przeznaczone dla klientów nie uznających kompromisów i poszukujących tego, co najlepsze w danej kategorii produktowej. Dla Uczestników przewidziany jest konkurs na zakończenie webinaru z cennymi nagrodami.
 
Prelegent: Maciej Polak, PC Business Development Manager w firmie Lenovo Technology
Swoją karierę zawodową zaczynał 2001r w firmie Prokom Software S.A., w której pracował do 2008. Brał udział przy realizacji wielu dużych projektów informatycznych m.in. dla PTK Orange, PZU S.A., PKOL, Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Poczty Polskiej, Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych i Telekomunikacji Polskiej.
Następnie pracował w firmie Hewlett Packard Polska jako konsultant sprzedaży, a od końca 2010 roku związany był z firmą Fujitsu, gdzie pracował na stanowisku Product Business Development Managera odpowiedzialnego za produkty klasy Client Computing Devices, Servers & Storage.
Obecnie pracuje w firmie Lenovo Technology na stanowisku PC Business Development Managera czynnie wspierając dział SMB w prowadzonych aktywnościach.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!