Technologie przyszłości już dziś – Red Hat


banner

Data: 19 listopada 2020 r.
Godziny transmisji: 11:00-12:00
 
 
W trakcie webinaru zaprezentujemy komplementarny przekrój rozwiązań firmy Red Hat dla branży IT.
 
Opowiemy o kluczowych technologiach, takich jak wirtualizacja, automatyka, konteneryzacja i zarządzanie infrastrukturą. A to wszystko oparte o Red Hat Enterprise Linux.
 
Wiemy, że technologia powinna bronić się sama, dlatego w trakcie webinaru nie zabraknie demonstracji praktycznych aspektów rozwiązań.
 
Firma Veracomp posiada infrastrukturę demonstracyjną dedykowaną rozwiązaniom Red Hat, praktyczny pokaz zostanie oparty na środowisku które na co dzień służy do przeprowadzania warsztatów online i jest dostępne dla każdego użytkownika chcącego poszerzyć swoją wiedzę.
 

 

Zarejestruj się na webinarium

Administratorem danych osobowych uczestników webinarium jest właściciel serwisu e-webinaria.pl Marek Rzewuski Best Online z siedzibą w Ząbkach, ul. Wiśniowa 6, 05-091 Ząbki. Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarium, zaznacz poniższe zgody, które umożliwią przekazanie Twoich danych Partnerom webinarium.

Zgadzam się na wykorzystanie moich danych osobowych przez właściciela serwisu e-webinaria.pl Marek Rzewuski Best Online z siedzibą w Ząbkach, ul. Wiśniowa 6, 05-091 Ząbki w celach marketingowych oraz udostępnienie moich danych osobowych Partnerom webinarium - Veracomp SA ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków, NIP: 677-20-64-405 KRS: 96070 oraz ITwiz Media Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa NIP: 5252570716 Nr. KRS: 0000498451 w celach marketingowych, w szczególności w celu otrzymywania na wskazany przeze mnie adres e-mail zaproszeń do udziału w kolejnych webinariach oraz informacji handlowej Partnera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wallix w celu przekazywania informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub telefonicznie. Mogę cofnąć zgodę w dowolnym momencie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. 

 
 
 
 


PRELEGENT :

Arkadiusz Galarowicz

Inżynier Wsparcia Technicznego odpowiedzialny za markę Red Hat oraz rozwiązania Open Source. Z systemami Linux pracuje od ponad 20 lat, zawodowo z rozwiązaniami Red Hat już od ponad 10. Prywatnie zapalony rowerzysta, ale również pasjonat technologii (zarówno w zakresie oprogramowania, jak i sprzętu).
 0 button