Jesień w Gazeta.pl 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

 
 
 

Prowadzący

Rafał Madajczak - Dyrektor kreatywny Gazeta.pl
Działa w mediach od 20 lat (Rzeczpospolita, Przekrój, o2.pl, Grupa naTemat), jest współautorem nominowanych i nagradzanych kampanii wizerunkowych. Kiedyś znany jako twórca ASZdziennika, ale po napisaniu 3 tysięcy materiałów postanowił przestać. Mimo pracy w mediach nadal z optymizmem patrzy w przyszłość.

 
 

Prelegenci

Łukasz Kijek – Redaktor naczelny serwisów informacyjnych Gazeta.pl
W Gazeta.pl zarządza pracą serwisów informacyjnych: wiadomości.gazeta.pl, next.gazeta.pl, kultura.gazeta.pl, metrowarszawa.gazeta.pl. Prowadzący i współautor programu "Studio Biznes". Dziennikarstwem gospodarczym zajmuje się od 12 lat. Wcześniej związany z TVN CNBC, TVN 24 BiS i TVN24.
Marlena Jezierska - Dyrektor obszaru lifestyle Gazeta.pl
Pasjonatka internetów i innowacji, posiada ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte w branży telekomunikacyjnej i mediów. Odpowiedzialna za rozwój biznesowy i zasięgowy branż: lifestyle i people Gazeta.pl.
Prywatnie zbzikowana na punkcie uprawy roślin domowych i jogi.
Tomasz Korniejew – Redaktor naczelny serwisu Moto.pl
Od 18 lat związany z branżą dziennikarstwa motoryzacyjnego. Pierwsze kroki w świecie mediów motoryzacyjnych stawiał w tygodniku „Auto Świat”. Przez siedem lat pracował dla tygodnika „Motor”. Jego teksty ukazywały się także w miesięczniku „Auto Moto.” W latach 2010-2017 stał na czele redakcji motoryzacyjnej portalu Infor.pl. Od września 2017 r. jest szefem redakcji portalu Moto.pl.”
Michał Gąsiorowski – Dziennikarz serwisu Sport.pl
W Sport.pl od 2019 roku. Współprowadzący programy Sekcja Piłkarska i F1 Sport. Wcześniej 16 lat dziennikarz radiowej Trójki, gdzie relacjonował najważniejsze imprezy sportowe w tym igrzyska olimpijskie, a także piłkarskie mistrzostwa świata i Europy. Prowadzący audycję Trzecia Strona Medalu oraz magazyn motoryzacyjny Na Trzecim Biegu. W 2009 roku objechał świat na motocyklu, relacjonując wyprawę w radiu. Od 2016 roku komentator Formuły 1 w Eleven Sports.
Autor książek dla dzieci „Od koła do Formuły 1” oraz „To jest futbol”
Aleksandra Głowińska –Redaktor serwisu Plotek.pl
Przygodę z mediami rozpoczęła w 2010 roku. Od czterech lat zajmuję się show-biznesem.
W serwisie Plotek.pl pracuje jako redaktor i odpowiada za kontakty z gwiazdami. Współprowadząca nowy format rozrywkowy "Plotkersi".