Avanti24.pl 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

 
 
 

Prelegenci

Katarzyna Żechowicz – Kierownik redakcji Avanti24.pl
Dziennikarka i pasjonatka Włoch. Stypendystka rządu włoskiego, ukończyła z wyróżnieniem studia o modzie na najstarszym w Europie Uniwersytecie Bolońskim. Oprócz tego jest absolwentką dziennikarstwa i italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Redakcją Avanti24.pl kieruje od sierpnia 2019 roku. Doskonale wie, co zaproponować czytelniczkom, by ubrać je od stóp do głów.
Ceni ekstrawagancję i ciekawe historie.
Witold Wrodarczyk - CEO Adequate Interactive Boutique
Założyciel i CEO Adequate Interactive Boutique. Certyfikowany specjalista Google Ads, Analytics i Facebooka. Doradca inwestycyjny. Ekspert w zakresie optymalizacji kampanii online i modelowania atrybucji. Autor licznych publikacji z dziedziny marketingu w Polsce i za granicą, prelegent konferencji branżowych.
Karolina Szewczykowska - CEO Dampai Warsaw
Pasjonatka mody, innowacyjności, kreatywny duch. Od 2016 roku współtworzyła polską marką zajmującą się produkcją outdoorowej odzieży wierzchniej. Od 2019 r związana z włoską manufakturą toreb i biżuterii Dampai, działającą w Polsce pod brandem Dampai Warsaw. Pasjonatka trendu slow fashion, ekologicznej produkcji odzieży oraz wyjątkowych dodatków oraz wzornictwa. Od dwóch lat wraz z marką Dampai Warsaw zgłębia tajniki e-commerce, próbując sprostać wymaganiom świadomych klientów. Z wykształcenia radca prawny, z wyboru przedsiębiorca. Prywatnie mama trójki dzieci. Uwielbia czytać, pisać i rysować.
Marta Wiercińska - Dyrektor sprzedaży Gazeta.pl
Ma ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą. Z rynkiem mediów i reklamy związana jest od prawie 20 lat. Poprzednio pracowała m.in. w Gemiusie jako dyrektor rozwoju biznesu i marketingu oraz w Starcom Media Vest Group, gdzie jako dyrektor handlowy odpowiadała za negocjacje warunków handlowych dla klientów spółki we wszystkich mediach. Wcześniej przez 9 lat była związana z firmą AtMedia, w której m.in jako dyrektor komercyjny zarządzała pracą zespołów sprzedażowych, odpowiadała za politykę handlową, strategię negocjacyjną i rozwój biznesu interaktywnego.