Wydajność i niezawodność jak w korporacji, ergonomia obsługi jak w domowym laptopie – macierze All-Flash NVMe zaprojektowane z myślą o sektorze MŚP i Bankowości Spółdzielczej 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prelegenci

Krzysztof Waszkiewicz, Senior Presales Manager CEE, Hitachi Europe


Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej aktywny zawodowo w branży IT od ponad 30 lat w różnych rolach: menedżera w dziale IT, inżyniera wsparcia sprzedaży i architekta rozwiązań biznesowych u największych światowych producentów nowoczesnych technologii. Przez 10 lat pracował jako ekspert a później menedżer w Banku Zachodnim WBK (obecnie Santander Bank). Od 2007 roku zaangażowany w rozwój wirtualizacji serwerów x86. Menedżer projektu konsolidacji serwerów oddziałowych do platformy VMware. Za pionierskie rozwiązania zastosowania technologi VMware dla krytycznych systemów rozproszonych został uhonorowany dedykowaną sesją na światowej konferencji VMworld 2008 w Las Vegas. Założyciel polskiej grupy użytkowników VMware - VMUG. Doświadczenie w pracy międzynarodowej zdobył pracując jako Channel Sales Engineer for Eastern Europe & Russia/CIS w Citrix. Od 2014 roku, równolegle hobbystycznie, pracuje w zespole redakcyjnym ITwiz jako felietonista, fan technologii i autor niezależnych artykułów technologicznych skupionych na innowacjach i nowoczesnych technologiach, m.in: automatyzacja, sztuczna inteligencja, komputery kwantowe czy chmury obliczeniowe. Posiada liczne certyfikaty techniczne Microsoft, VMware, Citrix, Hitachi a także ITIL. Obecnie pełni funkcję Senior Pre-Sales Manager CEE w Hitachi Europe.


Radosław Machnica, Data Systems Sales Manager CEE, Hitachi Europe


Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie, swoją edukację kontynuował na wielu studiach podyplomowych np. Cyberbezpieczeństwo na Collegium Civitas. Swoją przygodę z branżą informatyczną zaczynał 21 lat temu w wewnętrznym dziale IT Hewlett-Packard. Swoje bogate doświadczenie zbierał w największych firmach z branży technologicznej, zarówno zajmujących się rozwiązaniami sprzętowymi jak i oprogramowaniem klasy korporacyjnej m.in. EMC, Oracle, VMware.
Z powodzeniem realizował największe projekty unowocześniające przetwarzanie danych w przedsiębiorstwach z sektora zarówno MŚP jak i największych firm z branży retail, bankowości czy ubezpieczeń. Z Hitachi związany od 2012 roku, gdzie obecnie pełni funkcję Data Systems Sales Managera CEE w Hitachi Europe.