Greycortex – Siedmiu Wspaniałych w obronie sieci


banner

Data: 2 czerwca 2020 r.
Godziny transmisji: 12:00-13:00Zapraszamy na webinar, na którym przedstawimy siedem mechanizmów wykrywania zagrożeń, które firma GreyCortex połączyła w jednym systemie klasy NTA ( Network Traffic Analysis ) aby skutecznie chronić sieć.

Opowiemy w jaki sposób analiza ruchu sieciowego, analityka predyktywna, wykrywanie zmian, wykrywanie botów, analiza wydajności i korelacja mogą działać razem zapewniając świadomość sytuacyjną, podnosząc skuteczność ochrony i redukując ilość fałszywych alarmów.

Zaprezentujemy wygodny, szybki i intuicyjny interfejs sytemu Greycortex, który zmienia sposób analizy danych o ruchu sieciowym.

Na spotkanie zaprasza Dariusz Szuszkiewicz z firmy Greycortex. Jego gościem będzie Michał Horubała – ekspert z wieloletnim doświadczeniem w obszarze cyberbezpieczeństwa, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z ochroną przed zaawansowanymi atakami cybernetycznymi oraz w projektowaniu i organizacji jednostek SOC. Michał opowie o pracy z systemem Greycortex Mendel przez pryzmat swoich doświadczeń zebranych podczas realizacji wielu projektów w Polsce i Europie Zachodniej.Zarejestruj się na webinarium

Administratorem danych osobowych uczestników webinarium jest właściciel serwisu e-webinaria.pl Marek Rzewuski Best Online z siedzibą w Ząbkach, ul. Wiśniowa 6, 05-091 Ząbki. Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarium, zaznacz poniższe zgody, które umożliwią przekazanie Twoich danych Partnerom webinarium
 
Zgadzam się na wykorzystanie moich danych osobowych przez właściciela serwisu e-webinaria.pl Marek Rzewuski Best Online z siedzibą w Ząbkach, ul. Wiśniowa 6, 05-091 Ząbki w celach marketingowych oraz udostępnienie moich danych osobowych Partnerom webinarium - GreyCortex s.r.o. Purkynova 649/127 61200 Brno CzechRepublic NIP:CZ05060711 a także Enginum Sp. z o.o., ul. Modlińska 129/lok.u10, 03-186 Warszawa, NIP:5242796703 oraz ITwiz Media Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa NIP: 5252570716 Nr. KRS: 0000498451 w celach marketingowych, w szczególności w celu otrzymywania na wskazany przeze mnie adres e-mail zaproszeń do udziału w kolejnych webinariach oraz informacji handlowej Partnera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GreyCortex s.r.o. z siedzibą Purkynova 649/127 61200 Brno CzechRepublic w celu przekazywania informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub telefonicznie. Mogę cofnąć zgodę w dowolnym momencie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Enginum Sp. z o.o., ul. Modlińska 129/lok.u10, 03-186 Warszawa w celu przekazywania informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub telefonicznie. Mogę cofnąć zgodę w dowolnym momencie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 


PRELEGENCI:

Michał Horubała, ekspert niezależny
Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w branży bezpieczeństwa IT. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną przed zaawansowanymi atakami cybernetycznymi oraz projektowaniem i organizacją jednostek SOC. Zajmował się wdrożeniami i nadzorowaniem systemów bezpieczeństwa oraz świadczył usługi doradcze dla firm z sektora enterprise w Polsce i Europie Zachodniej.

 

 

 0 button