#kobiety kobietom – jakie są obecnie źródła kobiecej mocy? 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

 

 

 

 

 


 
 
Dorota Peretiatkowicz, partnerka w IRCENTER

Socjolożka, z badaniami rynku związana od lat 90 ubiegłego wieku. Pracowała w CASE, Ipsosie, GfK i IQS. Specjalizuje się w badaniach łączących w sobie tradycyjne podejście socjologiczne z elementami teorii psychologii osobowości. Jest jedną z autorek projektu poświęconego dzieciom i polskim rodzinom (Kids Power i Family Power) oraz jedną z liderek projektu o kobietach w Polsce (Świat Kobiet) i pokoleniu osób dojrzałych (Adults Power). Prelegentka wielu konferencji branżowych, na których przedstawiała całkiem nowe podejście do segmentacji konsumenckich. W IRCenter zajmuje się bezpośrednio realizowaniem badań segmentacyjnych.

 
 
Katarzyna Wierzbowska, założycielka i prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, założycielka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, współzałożycielka funduszu VC Black Swan

Aktywna inicjatorka ekosystemu kobiecej przedsiębiorczości w Polsce. Ekspertka w obszarze wspierania kobiet i równowagi płci w biznesie. Przedsiębiorczyni społeczna, Innowatorka społeczna.
Występuje na konferencjach branżowych. Jurorka konkursów biznesowych i startupowych. Zajmuje się tworzeniem strategii i wytyczaniem kierunków działania fundacji, oraz budową kluczowych partnerstw. Ukończyła Cybernetykę Ekonomiczną i Informatykę na Uniwersytecie Ekonomiczym w Krakowie oraz program MBA na paryskich uczelniach SciencesPo, College des Ingeniurs, Ecole de Mines de Paris i Ecole des Ponts et Chaussees. W przeszłości zarządzała firmami z zakresu PR i CSR, a karierę zawodową zaczynała w branży reklamowej. Prywatnie szczęśliwa żona i matka 3 dzieci, entuzjastka zdrowego trybu życia.

 
 
Małgorzata Ohme, redaktor naczelna serwisów lifestylowych onet.pl, Ringier Axel Springer Polska

Redaktor naczelna serwisów lifestylowych ONETu, współprowadząca program Dzień Dobry TVN, autorka serwisu psychologicznego - www.ohme.pl.
Ceniona psycholożka, psychoterapeutka, mama dwójki nastolatków - Klary i Jurka. Kocha jamniki i na co dzień mocno angażuje się we wszelkiego rodzaju akcje charytatywne dotyczące adopcji zwierząt.
Bliskie są jej problemy kobiet i najważniejsze dla nich dzisiaj sprawy.