Warsztaty IBM SmartCloud Performance Insight: Zaawansowana parametryzacja progów monitorowania 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

banner Smartcloud Performance insight
  Pełny zapis webinarium dostępny po zalogowaniu. Jeżeli nie masz konta – skorzystaj z opcji założenia konta w serwisie.

   

  Agenda

  13:00 – 13:05 – Powitanie uczestników
  13:05 – 13:15 – Typowa architektura monitorowania i jej ograniczenia
  13:15 – 13:50 – Świat IBM SmartCloud Performance Insight i nowe podejście do operacyjnej analizy środowiska IT.
  13:50 – 14:15 – Sesja pytań i odpowiedzi

  Opis

  Temat: IBM SmartCloud Performance Insight: Zaawansowana parametryzacja progów monitorowania

  Dla kogo przeznaczone jest webinarium: Kierownicy IT i specjaliści IT zajmujący się utrzymaniem i nadzorowaniem środowisk IT.

  Zakres warsztatów

  W nowoczesnych systemach teleinformatycznych operatorzy systemu monitorowania są wręcz przytłaczani niewiarygodnie dużą ilością danych, które powinny być przez nich analizowane w celu utrzymania systemów w gotowości operacyjnej. Wsparcie tego procesu oferowane przez klasyczne platformy monitorowania jest niestety zwykle niedostateczne – ograniczone do typowo reaktywnego podejścia, opierającego się na wykrywaniu problemów w momencie gdy już wpływają one negatywnie na poziom świadczonych usług.
  Oprogramowanie IBM SmartCloud Performance Insight jest nowoczesnym rozwiązaniem, opartym na przetwarzaniu strumieniowym i zaawansowanej logice analitycznej, pozwalającym na odciążenie operatorów oraz istotne przyspieszenie wykrywania anomalii w środowiskach IT.

  Podczas warsztatów omówione zostaną nowe funkcje oferowane przez to oprogramowanie, wraz z ich wpływem na sposób pracy i efektywność wykrywania nieprawidłowości przez działy utrzymania.

  Prelegenci

  Maciej Szulc

  Maciej Szulc, Tivoli Netcool Technical Sales – Automation, IBM
  Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej. Swoją karierę w branży IT zaczynał w firmie ComputerLand SA. Od ośmiu lat związany z IBM, obecnie pracuje na stanowisku Tivoli Business Automation Technical Sales. Posiada liczne certyfikaty, w tym m.in. IBM Certified IT Specialist, IBM Certified Deployment Professional – Tivoli Netcool Impact, IBM Certified Deployment Professional – Tivoli Netcool Core oraz certyfikaty bezpieczeństwa poziomów: „NATO secret”, „secret”, „restricted”, „classified”. Jego specjalizacja to przede wszystkim systemy zarządzania siecią.

   

   

   

  Partner


   

   

   

  logo_IBM_R