IMPACT WEBINAR 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

 
 
 
 

 

 
 

Prelegenci:

Radosław Wierzbiński - Head of Strategy & Communication, Media Impact
Katarzyna Ludka - Artificial Intelligence Director, Ringier Axel Springer Polska

W trakcie webinarium będzie możliwość zadawania pytań i wymiany doświadczeń.
Za udział w Impact Webinar, można uzyskać 2 punkty w programie certyfikacji Impact Academy.

 
 

Prelegent: Katarzyna Ludka - Artificial Intelligence Director, Ringier Axel Springer Polska
W Ringier Axel Springer Polska pełni rolę Dyrektora ds. Artificial Intelligence. Jest z wykształcenia psychologiem psychometrą, a tytuł doktora uzyskała na University College London. Uczestniczyła w wielu projektach badawczych i ewaluacyjnych oraz zajmowała się analizami biznesowymi i trafficowymi. Uczyła psychologii eksperymentalnej, zaawansowanych metod statystycznych i metodologii badań. Obecnie pasjonuje się zagadnieniami personalizacji oraz zastosowania machine learning w biznesie.


 
Prowadzący: Radosław Wierzbiński, Head of Strategy & Communication, Media Impact

Strateg i konsultant marketingowy. Absolwent Chartered Institute of Marketing (Professional Diploma in Marketing) i Szkoły Strategii Marki (SAR), ukończył również m.in. stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim oraz Mazowiecką Szkołę Trenerów.

Jako Head of Strategy & Communication w Media Impact Polska odpowiada m.in. za kreowanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych dla marek klientów czy analizę trendów i zjawisk mediowych. Doświadczenie zdobywał wcześniej w agencji interaktywnej (MRM Worldwide) i po stronie największego wydawcy online w Polsce (Onet.pl).

 
Serdecznie zapraszamy do rejestracji!