IMPACT WEBINAR 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

 
 
 
 

Prelegenci:

Radosław Wierzbiński - Head of Strategy & Communication, Media Impact
Magdalena Milewska - Video Project Director, Media Impact
Wojciech Lesiuk - Video Project Manager, Media Impact

W trakcie webinarium będzie możliwość zadawania pytań i wymiany doświadczeń.
Za udział w Impact Webinar, można uzyskać 2 punkty w programie certyfikacji Impact Academy.

 
 

Prelegent: Video Project Director, Media Impact
Jestem entuzjastką i pasjonatką rynku internetowego, mobilnego i video z 20-letnim stażem pracy w mediach. Odpowiadam za tworzenie i realizowanie niestandardowych projektów sprzedażowych, w tym za opracowywanie i realizację działań video branded content, lokowanie produktów w produkcjach własnych, kreowanie rozwiązań typu content marketing z wykorzystaniem video i działań native.


 

 
Prelegent: Wojciech Lesiuk - Video Project Manager, Media Impact
Project Manager z ponad 10 letnim doświadczeniem. W Ringier Axel Springer Polska odpowiada za kreowanie strategii i rozwiązań dedykowanych projektom komercyjnym, bazujących na krótkich formatach video w postaci Onet100” oraz NoizzFood.

 
Prowadzący: Radosław Wierzbiński, Head of Strategy & Communication, Media Impact

Strateg i konsultant marketingowy. Absolwent Chartered Institute of Marketing (Professional Diploma in Marketing) i Szkoły Strategii Marki (SAR), ukończył również m.in. stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim oraz Mazowiecką Szkołę Trenerów.

Jako Head of Strategy & Communication w Media Impact Polska odpowiada m.in. za kreowanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych dla marek klientów czy analizę trendów i zjawisk mediowych. Doświadczenie zdobywał wcześniej w agencji interaktywnej (MRM Worldwide) i po stronie największego wydawcy online w Polsce (Onet.pl).

 
Serdecznie zapraszamy do rejestracji!