Rewolucja w tworzeniu oprogramowania w firmie dzięki DevOps 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów webinarium pt. “Rewolucja w tworzeniu oprogramowania w firmie dzięki DevOps”. Całość zapisu webinarium dostępna jest na tej stronie. Aby je obejrzeć w całości należy się zalogować. Jeżeli nie posiadacie Państwo konta w serwisie można je założyć.


           Agenda

 

13:30 ‑ 13:35 Powitanie i przedstawienie gościa
13:35 ‑ 14:00 Wyzwania stojące współcześnie przed działami software development
14:00 ‑ 14:25 Rewolucja w tworzeniu oprogramowania w firmie dzięki DevOps
14:25 ‑ 14:45 Sesja pytań i odpowiedzi

DevOps umożliwia przyspieszenie dostarczania oprogramowania, zwiększenie jego niezawodności i ułatwia zarządzanie złożonością usług i systemów w firmie.

W DevOps nie chodzi tylko o zwiększenie liczby wdrożeń, lecz o poprawę komfortu i efektywności pracy wraz z podniesieniem poziomu jakości tworzonych lub modyfikowanych systemów.

DevOps zapewnia następujące korzyści:
– Przyspieszenie dostarczania rozwiązań – nowych aplikacji, wprowadzanie zmian w już istniejących aplikacjach i poprawek do tworzonych aplikacjach
– Zwiększenie niezawodności – poprawa jakości i wydajności, poprawa odczuć użytkownika związanych z korzystaniem z oprogramowania
– Lepsze zarządzanie złożonością zwłaszcza w przypadku złożonych usług i niejednorodnych systemów, ograniczonych budżetów i rozproszonych zespołów programistycznych i wielu partnerów IT

Prelegent: Mariusz Ternes – Dyrektor Techniczny, CA Technologies
Technical Manager z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rozwoju oprogramowania w całym cyklu jego życia. Koncentruje się głównie na wsparciu technicznym sprzedaży i zarządzaniem zespołem wsparcia usług.Posiada duże doświadczenie w zakresie stosowania technologii wynikające z pracy na stanowiskach Application Developer, Inżynier wsparcia technicznego, IT Systems Expert, Solution Consultant i Project Manager w wielu różnych obszarach biznesowych (głównie w bankowości i sektorze telekomunikacyjnym).

Specjalności: Technology, Management, ITSM, Application Delivery, DevOps

Języki programowania: PHP, XML, HTML, JavaScript, ANSI C, C ++, Java, J2EE, Pascal, Delphi, CSS, Bash

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

40% wartości samochodu zawierać się będzie w jego systemach… Firmy takie jak Nest Labs (termostaty i czujniki dymu) czy Withings (wagi i monitory ciśnienia krwi) informują o 10 krotnym zwiększeniu przychodów w wyniku inwestycji w oprogramowanie.
banner