Skuteczna ochrona infrastruktury krytycznej​ 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

 
Zapraszamy do obejrzenia fragmentów webinarium McAfee i ITwiz pt. “Skuteczna ochrona infrastruktury krytycznej​”. Całość zapisu webinarium dostępna jest na tej stronie. Aby je obejrzeć w całości należy się zalogować. Jeżeli nie posiadacie Państwo konta w serwisie można je założyć.           Agenda

  13:30 ‑ 13:35 Powitanie i przedstawienie gościa
  13:35 ‑ 14:00 Skuteczna ochrona infrastruktury krytycznej – wstęp
  14:00 ‑ 14:25 Skuteczna ochrona infrastruktury krytycznej – część techniczna
  14:25 ‑ 14:45 Sesja pytań i odpowiedzi
 

 
Przedstawimy koncepcję skutecznego i kompleksowego zabezpieczenia przemysłowych systemów sterowania oraz infrastruktury krytycznej w oparciu o najnowsze technologie firmy McAfee.

Przemysłowe systemy sterowania i zarządzania odpowiedzialne za monitorowanie i administrowanie krytycznymi infrastrukturami w takich obszarach jak energetyka, gazownictwo, wodociągi czy transport przestały być systemami wyizolowanymi i stały się częścią większych infrastruktur działających w oparciu o protokół IP. Taka ewolucja usprawniła działanie oraz zarządzanie przemysłowymi systemami sterowania jednocześnie eksponując je na zagrożenia, przed którymi ochrona nie jest możliwa bez dodatkowego wsparcia.

McAfee dzięki swoim produktom, zespołowi McAfee Labs, oraz wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie zapewnić:
– wysoki poziom bezpieczeństwa infrastrukturom krytycznym
– dostarczyć narzędzia pozwalające na podjęcie natychmiastowych działań prewencyjnych oraz wykonanie szybkich i szczegółowych analiz wykrytych incydentów bezpieczeństw

Michał Przygoda – McAfee Sales Systems Engineer
Absolwent Informatyki na wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej. Z branżą IT związany od ośmiu lat. W tym czasie brał udział w wielu projektach, których celem było podniesienie bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej, oraz ochrona cyfrowych danych. Posiada bogate doświadczenie w analizie, projektowaniu oraz wdrażaniu rozwiązań bezpieczeństwa IT. Specjalizuje się w rozwiązaniach bezpieczeństwa sieciowego dedykowanych dla rynku SMB oraz Enterprise.
 
 
Serdecznie zapraszamy do rejestracji!