Łatwość wdrażania i gwarantowana produktywność kompletnych środowisk IT na platformach Fujitsu PrimeFlex 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów webinarium, którego partnerem była firma Fujitsu pt. “Łatwość wdrażania i gwarantowana produktywność kompletnych środowisk IT na platformach Fujitsu PrimeFlex. Pełny zapis webinarium dostępny jest na tej stronie. Aby je obejrzeć w całości należy się zalogować. Jeżeli nie posiadacie Państwo konta w serwisie można je założyć.           Agenda


 

12:30 ‑ 12:35 Powitanie i przedstawienie gościa
12:35 ‑ 12:45 Omówienie istotnych problemów związanych z budową infrastruktur centrów danych
12:45 ‑ 13:30 Przegląd możliwości platform Fujitsu PrimeFlex
13:30 ‑ 13:45 Sesja pytań i odpowiedzi
 
Budowa infrastruktury centrów danych jest coraz bardziej złożona, podatna na błędy i czasochłonna. Tradycyjne podejście łączenia najlepszych w swojej klasie podzespołów to skomplikowany i ciężki proces. Wymaga głębokiej wiedzy o wszystkich używanych podzespołach i zrozumienia różnych współzależności między nimi. W rezultacie podejście oparte na samodzielnym wykonaniu zawsze naraża firmę na wiele zagrożeń. Rozwiązania PRIMEFLEX są dostarczane jako fabrycznie zainstalowane, a zatem gotowe do pracy lub jako konfigurowalne architektury referencyjne, które można łatwo dostosować do indywidualnych wymagań klienta.
Dodatkowy spokój umysłu zapewniają usługi wdrożenia i integracji firmy Fujitsu, które gwarantują płynną integrację z każdym środowiskiem lokalnym, np. SAP, Microsoft Vmware.

 
Prelegent: Wojciech Wróbel, PreSales Manager w firmie Fujitsu Technology Solutions
Pełni funkcję PreSales Managera w polskim oddziale Fujitsu w Warszawie. Z firmą Fujitsu jest związany zawodowo już od ponad 15 lat, posiada wieloletnie doświadczenie i praktyczną znajomość z obszaru rozwiązań serwerowych, macierzowych i technologii data protection, zarówno tych bazujących na własnych technologiach Fujitsu jak i tych wykorzystujących produkty globalnych partnerów Fujitsu. Wojciech Wróbel jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej (1993).
 
Serdecznie zapraszamy do rejestracji!
Dodaj komentarz