Szerokie portfolio usług Fujitsu jako odpowiedź na zapotrzebowania rynku IT 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.


           Agenda


 

14:30 ‑ 14:35 Powitanie i przedstawienie gościa
14:35 ‑ 14:45 Znaczenie usług IT dla rozwoju biznesu
14:45 ‑ 15:30 Przegląd usług informatycznych Fujitsu dla biznesu. W jaki sposób poprawić ich jakość i TCO?
15:30 ‑ 15:45 Sesja pytań i odpowiedzi
 
W dzisiejszych czasach firmowy dział IT, tak jak pozostałe działy, musi wspierać całą działalność firmy. Jednak, aby osiągnąć sukces organizacje muszą uzyskać zdolność wykorzystania skomplikowanej infrastruktury informatycznej w rentownych procesach biznesowych. Informatyka nie może się już tylko zajmować wspieraniem istniejących procesów biznesowych. Firmy muszą opracowywać nowe, skupione na informatyce, możliwości, które pozwolą im uzyskać i utrzymać przewagę na coraz bardziej konkurencyjnym rynku światowym. Ważną kwestią dla biznesu oraz dla informatyków jest nie tylko to, co trzeba zrobić, ale też w jaki sposób szybko i wydajnie wprowadzać innowacje przy jednoczesnej optymalizacji wydatków na informatykę.
 
Podczas webinarium opowiemy m.in. o tym jak dostarczać usług: aplikacyjnych, infrastrukturalnych, logistycznych oraz wsparcia dla różnych produktów informatycznych – serwerów, komputerów biurkowych, notebooków i urządzeń kieszonkowych.
 
Prelegent: Jarosław Merchut, Network Architect w firmie Fujitsu Technology Solutions
Absolwent Wydziału Elektroniki (specjalizacja Sieci Teletransmisyjne) Politechniki Wrocławskiej oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu.
W Fujitsu odpowiada za rozwój obszaru Networking & Security. Pracował jako inżynier systemowy, inżynier wsparcia sprzedaży oraz architekt.
Był architektem odpowiedzialnym za obszary LAN/WAN/WLAN, Security, IP Telephony oraz monitoring w projektach realizowanych na potrzeby dużych przedsiębiorstw oraz dla rynku SMB.
 
Serdecznie zapraszamy do rejestracji!
Dodaj komentarz