Szerokie portfolio usług Fujitsu jako odpowiedź na zapotrzebowania rynku IT 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów webinarium. Pełny zapis webinarium dostępny jest na tej stronie. Aby je obejrzeć w całości należy się zalogować. Jeżeli nie posiadacie Państwo konta w serwisie można je założyć.


           Agenda


 

14:30 ‑ 14:35 Powitanie i przedstawienie gościa
14:35 ‑ 14:45 Znaczenie usług IT dla rozwoju biznesu
14:45 ‑ 15:30 Przegląd usług informatycznych Fujitsu dla biznesu. W jaki sposób poprawić ich jakość i TCO?
15:30 ‑ 15:45 Sesja pytań i odpowiedzi
 
W dzisiejszych czasach firmowy dział IT, tak jak pozostałe działy, musi wspierać całą działalność firmy. Jednak, aby osiągnąć sukces organizacje muszą uzyskać zdolność wykorzystania skomplikowanej infrastruktury informatycznej w rentownych procesach biznesowych. Informatyka nie może się już tylko zajmować wspieraniem istniejących procesów biznesowych. Firmy muszą opracowywać nowe, skupione na informatyce, możliwości, które pozwolą im uzyskać i utrzymać przewagę na coraz bardziej konkurencyjnym rynku światowym. Ważną kwestią dla biznesu oraz dla informatyków jest nie tylko to, co trzeba zrobić, ale też w jaki sposób szybko i wydajnie wprowadzać innowacje przy jednoczesnej optymalizacji wydatków na informatykę.
 
Podczas webinarium opowiemy m.in. o tym jak dostarczać usług: aplikacyjnych, infrastrukturalnych, logistycznych oraz wsparcia dla różnych produktów informatycznych – serwerów, komputerów biurkowych, notebooków i urządzeń kieszonkowych.
 
Prelegent: Jarosław Merchut, Network Architect w firmie Fujitsu Technology Solutions
Absolwent Wydziału Elektroniki (specjalizacja Sieci Teletransmisyjne) Politechniki Wrocławskiej oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu.
W Fujitsu odpowiada za rozwój obszaru Networking & Security. Pracował jako inżynier systemowy, inżynier wsparcia sprzedaży oraz architekt.
Był architektem odpowiedzialnym za obszary LAN/WAN/WLAN, Security, IP Telephony oraz monitoring w projektach realizowanych na potrzeby dużych przedsiębiorstw oraz dla rynku SMB.
 
Serdecznie zapraszamy do rejestracji!