Zarządzanie tożsamościami uprzywilejowanymi 

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów webinarium, którego partnerem była firma CA pt. “Zarządzanie tożsamościami uprzywilejowanymi​”. Pełny zapis webinarium dostępny jest na tej stronie. Aby je obejrzeć w całości należy się zalogować. Jeżeli nie posiadacie Państwo konta w serwisie można je założyć.


           Agenda

 

13:00 ‑ 13:05 Powitanie i przedstawienie gościa
13:05 ‑ 13:30 Jak najczęściej wygląda obecnie zarządzanie tożsamościami?
13:30 ‑ 14:00 Najlepsze praktyki w zakresie zarządzania tożsamościami uprzywilejowanymi, narzędzia
14:00 ‑ 14:15 Sesja pytań i odpowiedzi
 
Temat zarządzania tożsamościami jest szczególnie ważny jeżeli zdamy sobie sprawę z faktu, że większość skutecznie przeprowadzonych ataków pochodzi właśnie z wewnątrz organizacji.
 
Podczas webinarium uzyskasz m.in. odpowiedzi na pytania: gdzie w organizacji wykorzystywane są tożsamości uprzywilejowane? W którym miejscu pojawia się ryzyko związane z niewłaściwym zarządzaniem uprawnieniami uprzywilejowanymi oraz ryzyko związane z brakiem rozliczalności dla takich uprawnień?
 
Opowiemy Państwu jak identyfikować takie tożsamości, oraz jak zapewnić ich bezpieczne wykorzystanie.
Prelegent: Robert Pater, Senior Consultant, Information Security w firmie CA
Robert Pater jest absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie. Ukończył także Zarządzanie Jakością i Bezpieczeństwem Informacji w Środowisku IT na Politechnice Warszawskiej. Zanim objął stanowisko starszego konsultanta w obszarze bezpieczeństwa informacji w firmie CA był programistą w Zepter Poland oraz m.in. konsultantem w firmach Unisys i Orange.

Do jego specjalności zawodowych należą m.in.: bezpieczeństwo, IdM, RBAC, MCSE W2k\W2k3.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!


Dodaj komentarz